Душові кабіни зі скла – чудовий вибір для тих, хто цінує простір та елегантність. Якщо у квартирі, чи Вашому будинку обмежений простір для встановлення ванни – така душова кабіна чудовий вибір! А ще вироби зі скла прекрасно вписуються в інтер’єр з деревом та металом.

Всі кріплення виготовлені з якісної нержавіючої сталі, що гарантує надійність та довговічність.

На перший погляд здається, що скляні сходи – це доволі ненадійна штука. Але це не так!

При виготовленні скляні сходи гартуємо, а для ще більшої надійності робимо триплексацю сходинок – коли дві деталі з’єднуються за допомогою спеціальної прозорої плівки.

На зміну звичним дерев’яним дверям приходить сучасний альтернативний варіант – двері, виготовлені із гартованого скла.

Завдяки встановленню їх в квартирі, простір позбавляється своєї замкнутості, візуально значно розширюється. Вони здатні надати елегантність і неповторність кожному приміщенню, ставши гідною прикрасою інтер’єру.

Скляні двері за типом відкривання поділяються на:

  • Маятникові. Вони можуть відкриватися всередину і назовні, 
  • Двостулкові. Вони можуть відкриватися тільки в одну сторону.
  • Розсувні. При відкриванні вони від’їжджають убік. 

Скляні перила уже давно стали невід’ємною частиною торгових центрів. І тепер вони часто застосовуються і в приватних будинках. На перший погляд скло – доволі крихкий матеріал, та при виготовленні скляних поручнів використовується гартоване скло з подвійною, і навіть потрійною триплексацією.

Скляні перегородки – чудовий спосіб зонального розмежування у квартирах, чи будинках. Такі перегородки займають дуже мало місця, візуально вони не зменшують простір, а саме скло доволі гармонійно комбінується з дерев’яним інтер’єром та металевими елементами.

При використанні скляних перегородок в офісах, окрім елегантності та практичності Ви отримуєте хорошу звукоізоляцію кабінетів.

 

Сучасне будівництво йде в ногу з часом. І обштукатурювання або облицювання плиткою хоч і вважаються оптимальними, та своєю оригінальністю поступаються фасадному склінню. Така технологія вирішує ряд завдань: збільшує пропускання природнього освітлення (що у свою чергу зменшує витрати електроенергії, підвищує рівень звукоізоляції, та надає будівлі більш презентабельного та сучасного вигляду.

Змінюємо світ разом.

Є ідея? Ми допоможемо з реалізацією.

Команда професіоналів, разом із сучасним обладнанням по обробці скла та дзеркала у Львові, готові взятись за Ваш проект і виконати роботу на найвищому рівні.

Дзвоніть вже зараз, щоб отримати консультацію.