Дзеркала

Дзеркала давно стало звичним предметом інтер'єру. Жодна ванна кімната вже не обходиться без цього виробу. Ми спеціалізуємось на порізці дзеркала, обробці, нанесенні малюнків та фацету.

Скляні двері

Якщо дерев'яні двері приїлися, то встановлення скляних дверей - те, що Вам потрібно! Міжкімнатні двері розсувного типу - це ідеальне рішення для економії корисного житлового простору.

Душові кабіни

Потрібна душова кабіна у Львові з гартованого скла? Тоді Ви знайшли те, що вам потрібно. Ми займаємось проектуванням, виготовленням та встановленням душових кабін зі скла. Також ми наносимо малюнки на скло за Вашим індивідуальним побажанням.

Скляні перегородки

Скляні перегородки здатні ефективно зонувати приміщення, наповнити його світлом і візуально розширити простір. Абсолютно прозорі скляні перегородки і двері можна використовувати в офісних, виробничих і торгових приміщеннях.

Таблички та нагороди

Ексклюзив створюємо ми! Світ не стоїть на місці, компанії розвиваються, створюють нові продукти, досягають нових вершин. І для кожної досягнутої вершини потрібна своя - унікальна нагорода. Сьогодні вже нікого не здивуєш прямокутною табличкою зі скла, на якій буде вигравіюваний текст, присвячений до певної урочистої події. А от тематична фігура - це вже новий рівень.

Скляні сходи

Це незвично, це завжди запам'ятовується. У сучасній житловій архітектурі використання скла в перилах і сходах залишається стабільно модним. Огородження може бути як всередині, так і зовні приміщення. Дуже часто замовляють огородження балконів і терас. Скло на балконі виглядає легким і повітряним, не псує панораму.

Фурнітура для скло

В наявності якісний асортимент фурнітури для скла, скляних фартухів, кріплення скляних поличок, перил.

Змінюємо світ разом.

Є ідея? Ми допоможемо з реалізацією.

Команда професіоналів, разом із сучасним обладнанням по обробці скла та дзеркала у Львові, готові взятись за Ваш проект і виконати роботу на найвищому рівні.

Дзвоніть вже зараз, щоб отримати консультацію.