Ми виконуємо будь-які роботи по склу або дзеркалу: нарізання фацету, обробку кромки, свердління отворів, поклейку скла, матування скла, гравірування на склі, фарбування скла, нанесення малюнків, поклейку захисної плівки. А також ми пропонуємо проектування, виготовлення і встановлення скляних конструкцій будь-якої складності в короткі строки за невеликими цінами.

Піскоструйне нанесення малюнків на скло

Матування скла та гравірування. Піскоструйна обробка скла і дзеркал — популярний спосіб отримання декоративної поверхні на склі, чи дзеркалі, здійснюється за допомогою спеціального абразиву (зазвичай пісок). Цей процес виконується на спеціальному обладнанні , що дає можливість отримати однорідну матову поверхню площини скла та дзеркала. Гравірування – це вид художнього піскоматування, що робить візерунок рельєфним (заглибленим) та матованим. Гравірування по склу і дзеркалу може бути простим – по поверхні, або складним – об’ємним.

Фацетування кромок скла

Фацетування кромок скла виконується на сучасному обладнанні. Технологічні можливості компанії дозволяють робити фацет різної ширини від 5-и до 30-и мм, прямої та криволінійної форми в залежності від товщини скла та дзеркала.

Обробка кромки скла та дзеркала

Процес обробки торців для надання їм безпечності і естетичного вигляду під час якого з поверхні знімаються нерівності. Наша компанія пропонує такі види обробки:
– Шліфування – робить поверхню торця матовою.
– Полірування – торець деталі прозорий.
– Фрезерування торця – надає торцю рельєфної форми. 2-ох сходкове 0G (на склі 12мм). 3-ох сходкове 3G (на склі 15мм).

Триплексація скла. Тримплекс.

Триплексне, або багатошарове скло застосовується при склінні, вікон і фасадів будинків, використовується при бронюванні.
Наша компанія надає таку послугу як Триплексація (ламінування) – склеювання між собою двох або більше елементів скла спеціальною полімерною плівкою здатною при ударі утримувати осколки. Це створює характерну «павутину» тріщин.
Можливе ламінування (триплексування) – будь-якої товщини скла, на прозору, чорну та матову плівки.
У процесі виробництва застосовується плівка для міжшарового ламінування скла типу EVASAFE, вироблена компанією Bridgestone (Японія).

Свердління отворів.

Ми пропонуємо послуги зі свердління отворів у склі та дзеркалі, товщиною від 4 мм до 19 мм і діаметром від  5 мм до 75 мм.

Ультрафіолетова поклейка скла

Під час реалізації проектів скляних конструкцій виникає необхідність комбінування скла або дзеркала з іншими матеріалами, а використання звичайних елементів кріплення небажане з конструктивної або естетичної точки зору. В таких випадках застосовують склеювання скла або дзеркала за допомогою спеціального клею, який під дією ультрафіолету кристалізується, утворюючи міцну склеювану поверхню. Ультрафіолетова поклейка скла забезпечує міцне і тривале з’єднання скляних поверхонь між собою, а також склеювання скла з металом.

Електронна пошта

Телефон для довідок

facebookvibertelegram

Графік роботи

Понеділок – П’ятниця: 08:30 – 17:00

Субота – Неділя: Вихідні